Dámský bavlněný komplet s vyšívanou vestou a kalhotami béžový
Kód: KE-Z6008-39586-UDetailní popis produktu
Komplet se skvěle hodí do letních stylizací – jak na každodenní nošení, pro prázdninové procházky, tak na setkání s přáteli. Přírodní bavlna zajišťuje prodyšnost a komfort nošení i v teplejších dnech. Kalhoty mají elastický pas, díky čemuž se dobře přizpůsobují postavě a zaručují pohodlí po celý den. Krátká vesta s výstřihem do V krásně zvýrazňuje postavu a skvěle se kombinuje se širokými kalhotami, čímž vytváří módní a harmonický celek. Italská výroba garantuje vysokou kvalitu provedení a módní styl inspirovaný italskými trendy.
Velikost je univerzální a bude vhodná pro dámy ve velikostech S, M, L (Poprsí cca 98 cm).
Vlastnosti produktu:
- dvoudílný dámský komplet
- vesta zapínaná na knoflíky
- výstřih do V
- kalhoty se širokými nohavicemi
- elastický pas v kalhotách
- ozdobné květinové vyšívání
- lehký a prodyšný materiál
- pohodlný střih
- ideální na léto a prázdninové stylizace
- 100% bavlna
Rozměry uvedené níže jsou měřeny na plocho +/- 1 cm
Pro získání obvodu šířku vynásobte dvěma
Vesta:
- Šířka pod pažemi: 49 cm (Poprsí cca 98 cm)
- Celková délka: 50 cm
- Šířka v pase: 37 cm / po natažení: 53 cm (Obvod od 74 cm do 106 cm)
- Celková délka: 103 cm
- Šířka nohavice od rozkroku: 71 cm
- Šířka v bocích: 57 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské elegantní kalhoty |
|---|---|
| EAN: | 5907302821041 |
| Délka blůzy: | 59 cm |
| Šířka podpaží: | 49 cm |
| Šířka v pase: | 37 cm |
| Celková délka kalhot: | 103 cm |
| Délka od rozkroku: | 71 cm |
| Šířka boků: | 57 cm |
| Nový: | Nový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




