Dámský komplet AR5634
Kód: KE-AR5634-40518-U KE-AR5634-40517-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Vsaděte na kouzlo a pohodlí díky tomuto módnímu dámskému setu! Krátká košile s límcem a efektním zavazováním vpředu přitahuje pozornost jemným vzorem v rombích, který dodává celkovému vzhledu subtílní eleganci. Široké kalhoty s gumou v pase vyrobené z lehkého, vzdušného materiálu zajišťují komfort nošení a volnost pohybu po celý den. Tento set je ideální na každodenní nošení, schůzky s přáteli nebo letní procházky. Může se nosit dohromady nebo samostatně, čímž vytvoříte mnoho ženských stylizací.
Velikost je universální a bude vhodná pro dámy ve velikosti S, M nebo L. (Obvod přes prsa cca 110 cm)
Vlastnosti produktu:
Střih: krátká košile se zavazováním a límcem + široké kalhoty
Materiál: lehká a prodyšná tkanina s přídavkem elastanu
Pohodlí nošení: elastický pas, volný střih, měkká tkanina
- Styl: casualně-elegantní, ideální na léto a jaro
Funkčnost: set lze stylizovat samostatně
Italská výroba
Složení materiálu:
- 95% Viskóza,
- 5% Elastan.
Rozměry:
Rozměry uvedené níže jsou měřeny na plocho +/- 1 cm
Pro získání obvodu šířku násobíme 2
Halenka:
Šířka pod pažemi: 55 cm (Obvod přes prsa cca 110 cm)
Celková délka: 58 cm
Kalhoty:
Šířka v pase: 32 cm (po natažení na 45 cm)
Šířka v bocích: 60 cm
Délka nohavice od rozkroku: 63 cm
Celková délka: 95 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské elegantní kalhoty |
|---|---|
| EAN: | 5907302033789 |
| Délka blůzy: | 58 cm |
| Šířka podpaží: | 55 cm |
| Šířka v pase: | 32 cm |
| Celková délka kalhot: | 95 cm |
| Délka od rozkroku: | 63 cm |
| Šířka boků: | 60 cm |
| Nový: | Nový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




