Dámský komplet ART5444-2
Kód: KE-ART5444-2-40170-U KE-ART5444-2-40171-U KE-ART5444-2-40176-U KE-ART5444-2-40177-U KE-ART5444-2-40175-U KE-ART5444-2-40174-U KE-ART5444-2-40172-U KE-ART5444-2-40137-U KE-ART5444-2-40178-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Dámský komplet halenka s krátkým rukávem a kalhoty se širokou nohavicí je vynikající volbou pro ženy, které oceňují pohodlí, lehkost a stylový vzhled. Vyrobený celý z prodyšné viskózy, komplet se skvěle hodí na teplejší dny a zajišťuje pohodlí po celý den. Halenka volného střihu s krátkým rukávem jemně padá na postavu, zaručuje volnost pohybu a módní, ležérní vzhled. Kalhoty se širokou nohavicí dodávají soupravě elegantní charakter a zároveň poskytují pohodlí díky elastickému pasu. Je to ideální set jak na každodenní nošení, tak na schůzky nebo dovolené. Minimalistický design umožňuje snadné kombinování doplňků a vytváření mnoha stylizací. Komplet lze nosit dohromady nebo odděleně, což z něj činí velmi praktický kousek do šatníku. Italská výroba je zárukou vysoké kvality zpracování a pečlivosti o detaily.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Halenky s krátkým rukávem |
|---|---|
| EAN: | 5907302824356 |
| Šířka podpaží: | 63 cm |
| Délka blůzy: | 71 cm |
| Šířka v pase: | 34 cm |
| Délka od rozkroku: | 61 cm |
| Šířka boků: | 58 cm |
| Celková délka kalhot: | 93 cm |
| Nový: | Nový |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.




