Dámský komplet máslová mikina s broží a kalhoty s rovnými nohavicemi citronový
Kód: KE-ART22193-39149-U KE-ART22193-39148-U Zvolte variantuDetailní popis produktu
Kalhoty s rovnými nohavicemi a elastickým pasem se šňůrkou se skvěle hodí na každodenní nošení – jak v domácím prostředí, tak při procházkách nebo nakupování. Měkká, příjemná na dotek tkanina typu „máslo” zaručuje plný komfort nošení.
Díky svým rozměrům bude vhodný pro dámy nosící velikosti od S, M nebo L. (Hrudník cca 126 cm)
Vlastnosti produktu:
- Střih: volná mikina s gumou v pase + kalhoty s rovnou nohavicí
- Materiál: elastický, měkký a prodyšný materiál „máslo”
- Komfort nošení: volný střih, elastický pas se šňůrkou
- Styl: casual, každodenní, sportovní
- Detaily: ozdobná aplikace u výstřihu, kapsy v kalhotách
- Italská výroba
Rozměry uvedené níže jsou měřeny na plocho +/- 1 cm
Pro získání obvodu šířku násobíme 2
Mikina:
- Šířka pod pažemi: 63 cm (Hrudník cca 126 cm)
- Celková délka: 60 cm
- Délka rukávu od paže: 43 cm
- Délka rukávu od ramene: 48 cm
- Šířka v pase: 36 cm (po natažení: 54 cm)
- Šířka v bokách: 54 cm
- Celková délka: 109 cm
- Délka nohavice od rozkroku: 79 cm
- 50% Polyester,
- 45% Viskóza,
- 5% Elastan.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dámské teplákové soupravy |
|---|---|
| EAN: | 5907302312815 |
| Délka halenky: | 60 cm |
| Délka rukávu od ramene: | 43 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 43 cm |
| Šířka podpaží: | 48 cm |
| Šířka v pase: | 36 cm |
| Celková délka kalhot: | 109 cm |
| Délka od rozkroku: | 79 cm |
| Šířka boků: | 54 cm |
| Nový: | Nový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář




