KÉRASTASE Blond Absolu Huile Cicaextreme 100ml - vyživující olej pro blond vlasy

KÉRASTASE Blond Absolu Huile Cicaextreme 100ml - vyživující olej pro blond vlasy
939 
Dostupnost:
Skladem
26.5. u Vás
ks
Výrobce:Kérastase

KÉRASTASE Blond Absolu - Huile Cicaextreme D'edelweiss 100ml

Podtrhněte přirozený šarm, zdravý vzhled a krásu blond vlasů. Citlivé a poškozené vlasy častým chemický ošetřením potřebují správnou a výživnou péči, dopřejte vlasům luxusní regeneraci a dejte sbohem suchým, mdlým vlasům bez života. Regenerační olej Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme poskytuje maximální regeneraci chemicky zesvětleným vlasům, eliminuje třepení, snižuje lámavost vlasů a zároveň poskytuje vlasům tepelnou ochranu až do 230 °C. Unikátní technologie intenzivně hydratuje a obnovuje sílu a pružnost vlasů od kořínků po konečky. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a přírodní extrakt z rostliny protěže alpské, tyto účinné ingredience hloubkově regenerují, vyživují a obnovují vnitřní strukturu vlasů, navrací jim pevnost, odolnost a sílu. Lehké olejové sérum eliminuje lámání a zabraňuje třepení konečků, nezatěžuje ani nemastí a zanechává vlasy silné, hebké a pevné s extrémně vysokým leskem. Darujte svým vlasům půvab a zdravý vzhled.

Kyselina hyaluronová: Regeneruje a vyživuje vlasové vlákno, obnovuje přirozenou pružnost, pevnost a sílu.
Extrakt z protěže alpské: Bohatý na antioxidanty ochraňuje vlasy před UV zářením, chemickými látkami, má antibakteriální a hojivé účinky a zvyšuje elasticitu vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
- Regenerační olejové sérum pro blond vlasy
- poskytuje maximální regeneraci a hydrataci
- vyživuje a obnovuje vnitřní strukturu vlasů
- obnovuje přirozenou pružnost a pevnost vlasů
- poskytuje tepelnou ochranu až do 230°C
- chrání vlasy před povětrnostními vlivy a UV zářením
- navrací vlasům sílu a lesk
- ideální pro chemicky ošetřené blond vlasy.

Aplikace:
Do dlaní vymáčkněte 1-2 dávky oleje Kérastase Blond Absolu Huile Cicaextreme a naneste na vlhké vlasy, neoplachujte a dále pokračujte v úpravě obvyklým způsobem.

Množství oleje upravte v závislosti na délce a hustotě vlasů, 1 dávku do délek a konečků suchých vlasů nebo 1-2 dávky na vlhké vlasy po celé délce. Lze použít na suché i vlhké vlasy. Pro nejlepší výsledky doporučujeme používat s dalšími přípravky řady Kérastase Blond Absolu.