NIAMH Be Pure Gentle Mask 500ml - maska pro všechny typy vlasů a každodenní mytí

NIAMH Be Pure Gentle Mask 500ml - maska pro všechny typy vlasů a každodenní mytí
241 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:NIAMH

NIAMH HairKoncept - Be Pure - Gentle Mask 500ml

Maska pro všechny typy vlasů a každodenní mytí.

Ideální pro časté mytí, plní hydratační zjemňující a výživnou funkci. Dodává objem a lesk, pomáhat zachovat neutrální pH vlasu díky inovačním změkčujícím vlastnostem této neutrální masky jsou vlasy jemné, hedvábné a bez zatížení.

Sladké mandle obsahují základní živiny, jako je hořčík, draslík, železo a vápník. Hořčík působí blahodárně na pokožku a vlasy. Extrakt z mandlí působí hydratačně, protizánětlivě a nevyvolává alergické reakce. Extrakt z květů chrpy podporuje tvorbu ochranného filmu na vlasovém vlákně, a tím jej chrání před poškozením, lámáním a posiluje vlasovou strukturu. Toto složení působí na vlasy i vlasovou pokožku velmi pozitivně, pomáhá zachovávat neutrální pH vlasu, snadno se vstřebává a je velmi dobře snášeno. Díky změkčujícím vlastnostem dodává vlasům jemnost a hebkost. Proto je ideální pro každodenní použití. Bez sulfátů, parabenů, silikonů a minerálních olejů.

- Ochrana vlasů
- Stabilita vlasové pokožky
- Udržuje rovnováhu vlasového vlákna
- Dodává jemnost

BE PURE přírodní vlasová kosmetika

SLS FREE - SLES FREE - ORGANIC EXTRACTS - PARABENS FREE - COLORANTS FREE - SILICONES FREE - ALLERGEN FREE FRAGRANCE - MINERAL OIL FREE - 100% MADE IN ITALY

Způsob použití:
Použijte odpovídající množství prostředku v závislosti na délce vlasů. Nechte několik minut působit, aby byla umožněna kompletní absorpce jednotlivých složek, pak dobře opláchněte.