NIAMH Be Pure Nourishing Mask 1000ml - maska pro jemné, slabé a vysušené vlasy

NIAMH Be Pure Nourishing Mask 1000ml - maska pro jemné, slabé a vysušené vlasy
329 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:NIAMH

NIAMH HairKoncept - Be Pure - Nourishing Mask 1000ml

Výživná maska pro jemné, slabé, vysušené a unavené vlasy.

Navržena pro hydrataci vlasů, který se tak stává neuvěřitelně měkký a lesklý. Vlasy jsou vyživovány až ke konečkům, získávají zpět svou jemnost a hedvábnost, jsou opět zářivé a jednoduše rozčesatelné.

Avena sativa – známější jako oves setý - je jedním z nejkomplexnějších zrn, jehož extrakt má výrazné hydratační a zklidňující vlastnosti, které jsou zvláště vhodné pro jemné, oslabené a vysušené vlasy. Takové vlasy požadují kvalitní výživu. Okvětní lístky vlčího máku obsahují především anthokyanidiny, silné antioxidanty, které jsou ještě aktivnější než vitaminy E, C a beta-karoten. Tato kombinace je ideální pro posílení vlasového vlákna, dodání vitality vlasům od kořínků ke konečkům a pro ochranu před nežádoucími vlivy jako je např. UV záření. Vlasové vlákno je při pravidelném užívání, aníž by došlo k zatížení vlasů, silnější, pevné a plné lesku. Bez sulfátů, parabenů, silikonů a minerálních olejů.

- Antioxidační účinky
- Posílení vlasového vlákna
- Hydratace, lesk

BE PURE přírodní vlasová kosmetika

SLS FREE - SLES FREE - ORGANIC EXTRACTS - PARABENS FREE - COLORANTS FREE - SILICONES FREE - ALLERGEN FREE FRAGRANCE - MINERAL OIL FREE - 100% MADE IN ITALY

Způsob použití:
Použijte odpovídající množství prostředku v závislosti na délce vlasů. Nechte několik minut působit, aby byla umožněna kompletní absorpce jednotlivých složek, pak dobře opláchněte.