NIAMH Be Pure SET Restore Shampoo 500ml + Restore Mask 500ml - péče na poškozené vlasy

NIAMH Be Pure SET Restore Shampoo 500ml + Restore Mask 500ml - péče na poškozené vlasy
417 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:NIAMH

NIAMH HairKoncept - Be Pure - Restore SET 500+500ml

NIAMH HairKoncept - Be Pure - Restore Shampoo 500ml
Obnovující šampon pro poškozené, lámavé a pro vlasy oslabené externími vlivy. Ideální pro poškozené vlasy. Účinek aktivních látek obsažených ve složení je schopen regenerace vlasu oslabených jak vnějšími, tak umělými vlivy. Tyto aktivní účinky dále dodávají pružnost, kompletní hydrataci a hlubokou výživu.
Způsob použití: Použijte odpovídající množství prostředku v závislosti na délce vlasů. Šampon vytvoří jemnou pěnu, která jemně ošetřuje vlasy i pokožku. Dobře opláchněte.

NIAMH HairKoncept - Be Pure - Restore Mask 500ml
Obnovující maska pro poškozené, lámavé a pro vlasy oslabené externími vlivy. Ideální pro poškozené vlasy. Účinek aktivních látek obsažených ve složení je schopen regenerace vlasu oslabených jak vnějšími, tak umělými vlivy. Tyto aktivní účinky dále dodávají pružnost, kompletní hydrataci a hlubokou výživu.
Způsob použití: Použijte odpovídající množství prostředku v závislosti na délce vlasů. Nechte několik minut působit, aby byla umožněna kompletní absorpce jednotlivých složek, pak dobře opláchněte.

Drť plodu banánovníku je všelékem na vlasy, protože má vysoký obsah výživných látek (cukry, vitamíny a minerály), které jsou vysoce hydratační a výživné. Bojuje proti nadměrnému vysoušení vlasů. Blahodárné účinky olivového oleje jsou známy už po celá staletí. Dodává vlasům přirozenou pružnosta zaceluje trhlinky ve vlasovém vláknu. Olivy obsahují velké množství minerálů a tři významné antioxidanty – vitamín E, polyfenoly a fytosteroly a také vzácnou sloučeninu hydroxytyrosol, ta pomáhá blokovat škodlivé účinky volných radikálů. Navíc je olivový olej bohatý na vitamíny A, B, D a E, což jsou vitamíny, které umí stimulovat vlasové kořínky a tím výrazně zrychlit růst. Bez sulfátů, parabenů, silikonů a minerálních olejů.

- Vyživující, zklidňující a změkčující účinky
- Zabraňuje vysušování a roztřepení konečků
- Podpora růstu vlasů, dodání objemu a hebkosti
- Obnova fyziologického pH

BE PURE přírodní vlasová kosmetika

SLS FREE - SLES FREE - ORGANIC EXTRACTS - PARABENS FREE - COLORANTS FREE - SILICONES FREE - ALLERGEN FREE FRAGRANCE - MINERAL OIL FREE - 100% MADE IN ITALY