REMINGTON CI 53W Shine Therapy Curling Wand - loknovací kónická kulma 13-25mm

REMINGTON CI 53W Shine Therapy Curling Wand - loknovací kónická kulma 13-25mm
778 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:REMINGTON

REMINGTON CI53W Shine Therapy Curling Wand - kónická kulma 13-25mm

Tato loknovací kulma Remington Shine Therapy Vám nabídne výsledek jako od kadeřníka. Díky konickému barelu stačí vlasy jen omotat a do několika minut máte okouzlující účes. Povrch kulmy Remington ze zdokonalené keramiky dodá vašim vlasům hebkost a zaručí hladký skluz. Je napuštěný luxusním marockým arganovým olejem pro hedvábně jemné a lesklé vlasy.

Technologie Shine Therapy

Kulma na vlasy Ci53W má keramické plochy napuštěnéi vitamínovým kondicionérem, který se po zahřátí rovnoměrně uvolňuje do vlasů. Mikročástečky kondicionéru zanechávají vlasy „ultrahladké“, zrcadlově lesklé a chrání je před poškozením. Výživa v plochách vydrží po celou dobu životnosti produktu. Lehký, teplem aktivovatelný kondicionér s obsahem marockého arganového oleje bohatého na vitamín E, který byl speciálně vyroben, aby zanechal vaše vlasy zdravé a lesklé.

Nastavení teploty

Funkce nastavení teploty Vám umožní zvolit teplotu podle typu Vašich vlasů. Pro barvené, odbarvované a jemné vlasy nastavte teplotu nižší, střední teplotu pro normální vlasy a maximální teplotu pro těžko tvarovatelné, hodně kudrnaté a husté vlasy.

Kónický tvar

Tato loknovací kulma Remington vám pokaždé zajistí překrásné vlny z pohodlí vašeho domova. Bez použití tradičního klipu – stačí pouze omotat vlasy kolem kónického barelu a přidržet za chladný konec nebo pomocí žáruvzdorné rukavice, která je součástí balení.

Specifikace kulmy

* Kónický tvar pro překrásné, spirálové a lesklé lokny

* Povrch barelu ze zdokonalené keramiky napuštěný kondicionéry a marockým arganovým olejem 8 možností teplotních nastavení 140°C - 210°C 140°C - 160°C (slabé, poškozené a barvené vlasy) 180°C - 190°C (normální, zdravé vlasy) 210°C (silné, vlnité a husté vlasy)

* Rychlé zahřátí do 30 sekund

* Kontrolka připravenosti

* Automatické bezpečnostní vypnutí do 60 minut

* Žáruvzdorné pouzdro pro uskladnění

* Chladný konec,

* Stojan

* Žáruvzdorná rukavice

* 1.8m otočný kabel