REMINGTON S 5901 Coconut Smooth - žehlička na vlasy

REMINGTON S 5901 Coconut Smooth - žehlička na vlasy
1 063 
Dostupnost:
Skladem
31.5. u Vás
ks
Výrobce:REMINGTON

REMINGTON S5901 Coconut Smooth

Dopřejte svým vlasům perfektní hladkost se žehličkou na vlasy Coconut Smooth. Má zdokonalené keramické destičky s mikrokondicionérmi obohacenými kokosem, takže snadno vytvoříte účesy, které vydrží bez krepování celý den. Je připravena k použití za 15 sekund, takže už nikdy nebudete muset čekat, až začnete s úpravou svého účesu, abyste mohli cítit skvěle. Dokonce si můžete přizpůsobit teplotu přesně pro svůj typ vlasů - snadno si vyberete z 9 nastavení teploty až do 230°C.

Keramický povrch obohacený výtažky z kokosu
Díky žehličce na vlasy Coconut Smooth ochráníte své vlasy před každodenní vlhkostí a užijete si dokonale hladké a lesklé účesy. Zdokonalené destičky s keramickým povrchem s mikrokondicionérmi naplněnými kokosem zkrotí vaše vlasy a zajistí vám celodenní ochranu proti krepatění.

Ultrarychlé zahřátí
Není třeba ztrácet čas a čekat, až budete moci začít s úpravou účesu. Žehlička na vlasy Coconut Smooth má ultrarychlé zahřátí, takže můžete upravovat své vlasy bez čekání. Je připravena k použití za 15 sekund, takže svůj účes vytvoříte rychle a sebevědomě.

Digitální nastavení teploty
Žehlička Coconut Smooth nabízí teplotu pro každý typ vlasů, takže si snadno vyberete tu správnou přesně pro vás. Díky digitálnímu nastavení teploty můžete vybírat z 9 možností až do 230°C. Ať už máte jemnější vlasy, kterým na narovnání stačí nižší teplota, nebo máte hustší vlasy, které potřebují zkrotit trochu vyšší teplotou, se žehličkou Coconut Smooth můžete vždy vybrat optimální teplotu, abyste svůj účes vytvořili rychle a snadno.