SCHWARZKOPF BlondMe All Blondes Rich Conditioner 1l - intenzivně vyživuje a hydratuje blond vlasy

SCHWARZKOPF BlondMe All Blondes Rich Conditioner 1l - intenzivně vyživuje a hydratuje blond vlasy
650 
Dostupnost:
Skladem
zítra u Vás
ks
Výrobce:SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BLONDME - All Blondes Rich Conditioner 1000ml

Zdůrazněte přirozenou krásu blond vlasů s kvalitní péčí od profesionálů a podpořte jejich zářivý vzhled. Kondicionér pro normální až hrubé typy blond vlasů Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Rich Conditioner poskytuje intenzivní péči, výživu a hydrataci přírodním i chemicky ošetřeným blond vlasům. Unikátní technologie 3D Bond Creation Technology chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a obnovuje vnitřní strukturu vlasů, čímž minimalizuje jejich lámání a vlasy zůstávají pevné, silné a pružné. Kašmírový proteinový komplex s obsahem keratinu regeneruje poškozené vlasy, vyhlazuje povrch vlasů, poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy a obnovuje pevnost, hebkost a elasticitu vlasů. Lehká textura usnadňuje rozčesávání, vyhlazuje nepoddajné vlasy, zlepšuje jejich ovladatelnost a zanechává vlasy hydratované, hladké a zářivě lesklé. Vhodný pro normální až hrubé, přírodní či chemicky ošetřené blond vlasy.

Aktivní složky:
3D Bond Creation Technology: Chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a minimalizuje lámání vlasů.
Cashmere Protein Complex: Regeneruje poškozené vlasy, poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy a obnovuje pevnost, hebkost a elasticitu vlasů

Jedinečné vlastnosti:
vyživující kondicionér pro normální až hrubé typy blond vlasů
usnadňuje rozčesávání a zlepšuje ovladatelnost vlasů
buduje nové vazby a posiluje vlasové vlákno
intenzivně vlasy vyživuje a regeneruje
obnovuje pružnost a pevnost vlasů
vyhlazuje povrch vlasů po celé jejich délce
poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy
zanechává vlasy hladké, hebké a zářivě lesklé

Použití:
Kondicionér Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Rich Conditioner naneste v dostatečném množství na lehce vysušené, umyté vlasy, nechte působit 2-3 minuty a důkladně opláchněte. Pro maximální regeneraci blond vlasů používejte s produkty Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes.