SCHWARZKOPF Blondme All Blondes Rich Shampoo 300ml - vyživující a hydratační šampon pro blond vlasy

SCHWARZKOPF Blondme All Blondes Rich Shampoo 300ml - vyživující a hydratační šampon pro blond vlasy
289 
Dostupnost:
Skladem
23.5. u Vás
ks
Výrobce:SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BLONDME - All Blondes Rich Shampoo 300ml

Zdůrazněte přirozenou krásu blond vlasů s kvalitní péčí od profesionálů a podpořte jejich zářivý vzhled. Šampon pro normální až hrubé typy blond vlasů Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Rich Shampoo poskytuje intenzivní péči, výživu a hydrataci přírodním i chemicky ošetřeným blond vlasům. Unikátní technologie 3D Bond Creation Technology chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a obnovuje vnitřní strukturu vlasů, čímž minimalizuje jejich lámání a vlasy zůstávají pevné, silné a pružné. Kašmírový proteinový komplex s obsahem keratinu regeneruje poškozené vlasy, vyhlazuje povrch vlasů, poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy a obnovuje pevnost, hebkost a elasticitu vlasů. Lehká textura šetrně čistí vlasy od veškerých nečistot a mazu a zanechává vlasy hladké, sametově hebké a zářivě lesklé. Vhodný pro normální až hrubé, přírodní či chemicky ošetřené blond vlasy.

Aktivní složky:
3D Bond Creation Technology: Chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a minimalizuje lámání vlasů.
Cashmere Protein Complex: Regeneruje poškozené vlasy, poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy a obnovuje pevnost, hebkost a elasticitu vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
vyživující šampon pro normální až hrubé typy blond vlasů
šetrně odstraňuje veškeré nečistoty a přebytečný maz
buduje nové vazby a posiluje vlasové vlákno
intenzivně vlasy vyživuje a regeneruje
obnovuje pružnost a pevnost vlasů
vyhlazuje povrch vlasů po celé jejich délce
poskytuje ochranu před negativními vnějšími vlivy
zanechává vlasy hladké, hebké a zářivě lesklé

Použití:
Šampon Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes Rich Shampoo naneste v dostatečném množství na mokré vlasy a krouživými pohyby vytvořte pěnu, nechte působit cca 1 minutu a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup ještě jednou opakujte. Pro nejlepší výsledky používejte s produkty Schwarzkopf Professional BlondMe All Blondes.