SCHWARZKOPF BlondMe Cool Blondes Neutralizing Shampoo 1l - šampon pro ledovou blond

SCHWARZKOPF BlondMe Cool Blondes Neutralizing Shampoo 1l - šampon pro ledovou blond
595 
Dostupnost:
Skladem
29.3. u Vás
ks
Výrobce:SCHWARZKOPF

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - BLONDME - Cool Blondes Neutralizing Shampoo 1000ml

Zdůrazněte přirozenou krásu blond vlasů s kvalitní péčí od profesionálů a podpořte jejich zářivý vzhled. Šampon pro studené odstíny blond vlasů Schwarzkopf Professional BlondMe Cool Blondes Neutralizing Shampoo neutralizuje nežádoucí žluté a mosazné podtóny blond vlasů a zároveň jim poskytuje intenzivní péči. Inovativní technologie 3D Bond Creation Technology chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a obnovuje vnitřní strukturu vlasů, čímž minimalizuje jejich lámání a vlasy zůstávají pevné, silné a pružné. Proteinový komplex Velvet Flower Protein Complex má zklidňující účinky, pomáhá redukovat tvorbu mazu a vyrovnává pH vlasové pokožky. Obsahuje fialové pigmenty, které neutralizují nežádoucí mosazné a žluté podtóny, odstraňují nerovnosti barvy a udržují chladné tóny blond vlasů. Lehká textura šetrně čistí vlasy od veškerých nečistot a mazu a zanechává vlasy hladké, sametově hebké a zářivě lesklé. Vhodný pro všechny typy blond vlasů.

Aktivní složky:
3D Bond Creation Technology: Chrání a posiluje vlasové vlákno zevnitř, buduje nové vazby a minimalizuje lámání vlasů.
Velvet Flower Protein Complex: Má zklidňující účinky, redukuje tvorbu mazu a vyrovnává pH vlasové pokožky.
Fialové pigmenty: Neutralizují nežádoucí mosazné a žluté podtóny, odstraňují nerovnosti barvy a udržují chladné tóny blond vlasů.

Jedinečné vlastnosti:
neutralizační šampon pro studené odstíny blond vlasů
odstraňuje nerovnosti barvy a udržuje chladné tóny
neutralizuje nežádoucí mosazné a žluté podtóny
buduje nové vazby a posiluje vlasové vlákno
obnovuje pružnost a pevnost vlasů
mí zklidňující účinky a vyrovnává pH pokožky hlavy
šetrně odstraňuje veškeré nečistoty a přebytečný maz
zanechává vlasy hladké, hebké a zářivě lesklé

Použití:
Šampon Schwarzkopf Professional BlondMe Cool Blondes Neutralizing Shampoo naneste v dostatečném množství na mokré vlasy a krouživými pohyby vytvořte pěnu, nechte působit cca 2 minuty a poté důkladně opláchněte. V případě potřeby postup ještě jednou opakujte. Pro dosažení dlouhotrvajícího chladného odstínu používejte s produkty Schwarzkopf Professional BlondMe Cool Blondes.