SUBRÍNA Care Scalp Detox Mask 150ml - maska pro problematickou vlasovou pokožku

SUBRÍNA Care Scalp Detox Mask 150ml - maska pro problematickou vlasovou pokožku
182 
Dostupnost:
Skladem
29.3. u Vás
ks
Výrobce:SUBRÍNA

SUBRINA Care - Scalp - Detox Mask 150ml

Lehká zvlhčující maska, která vyživuje vlasy, obnovuje vlhkost a vytváří pocit hebkých vlasů, aniž by je zatěžovala. Poskytuje sílu a dodává vlasům lesk. Zabraňuje krepatění a usnadňuje česání. Je ideální pro podrážděnou a suchou pokožku hlavy.

Obsahuje: měsíčkový extrakt, který eliminuje záněty vlasové pokožky způsobené kožními onemocněními, hydratuje suchou vlasovou pokožku a bojuje proti lupům a ureu, která hydratuje suché, hrubé a narušené vlasy

Použití: Naneste masku do délek šamponem umytých vlasů, ale neaplikujte na vlasovou pokožku! Nechte působit 5-7 minut a poté důkladně opláchněte.

Doporučení:
Pouze zdravá pokožka hlavy a vlasové folikuly produkují zdravé vlasy.
Nabízíme vám jednoduchý postup pro omlazení vlasové pokožky a získání zdravých vlasů.

Krok 1 - odstranění přebytečné kůže
Namočte vlasy a rozdělte na partie. Do dlaní naneste Detox Scalp Scrub o velikosti hrášku a vmasírujte do pokožky celé hlavy. Poté proveďte lehkou masáž a nakonec pečlivě vlasy opláchněte

Krok 2 - umývání
Aplikujte Detox Shampoo na mokré vlasy a jemnými krouživými pohyby masírujte pokožku hlavy a poté také vlasy. Opláchněte vlasy důkladně vodou a ujistěte se, že jste odstranili všechny zrníčka mandlového prášku.

Krok 3 - uzavření kutikuly
Naneste Detox Mask rovnoměrně na čisté vlasy, nechte působit 5-7-minut a poté důkladně opláchněte. Vlasy zůstanou hebké, svěží a oživené. Masku neaplikujte přímo na pokožku hlavy.