VALERA SN 9600 RC Swiss Nano Ionic 2100W - výkonný profesionální fén s ionizátorem

VALERA SN 9600 RC Swiss Nano Ionic 2100W - výkonný profesionální fén s ionizátorem
2 322 
Dostupnost:
Skladem
17.4. u Vás
ks
Výrobce:VALERA

VALERA PROFESSIONAL SN 9600 RC Swiss Nano Ionic 2100W

Profesionální fén na vlasy Valera Swiss Nano 9600 Ionic s ergonomickou rukojetí, která byla speciálně navržena tak, aby se pohodlně držela v dlani a uvolnila napětí svalů v předloktí. Fén na vlasy je lehký a vhodný jak pro profesionální tak i domácí použití. Flexibilní kabel se systémem Rotocord, umožňuje otáčení šňůry o 360° což zabraňuje zamotání šňůry, její poškození a usnadňuje manipulaci s fénem.

Barva: šedá

Technologie:
Ionizační technologie – Negativně nabité ionty jsou částice, které pročisťují vzduch. V přírodě se vyskytují ve velkém množství po bouřce, kdy je vzduch čistší a revitalizující. Fény s ionizační funkcí mají generátor, který produkuje miliony očisťujících negativních iontů což způsobuje, že vlasy zůstávají hydratované. Hydratace zabraňuje krepatění vlasů, má regenerační účinky, zanechává vlasy jemné, lesklé, lehce rozčesatelné a zvětšuje jejich objem.
Color Care – barvené vlasy mají tendenci se pod horkým vzduchem vysušovat a ztrácet lesk, fény se značkou COLORCARE chrání vlasy před ztrátou barvy, lesku, vysušením a udržuje je vitální po dlouhou dobu díky třem vlastnostem: 1. tvorba negativních ionů pro hydrataci vlasů, 2. lepší vysušení při nižší teplotě hlavně díky rychlému proudění vzduchu což urychluje sušení i při nižší teplotě a 3. přesné nastavení teploty.
Rotocord – převratná patentovaná novinka, která umožňuje otáčení šňůry o 360° což zabraňuje zamotání šňůry, její poškození a usnadňuje manipulaci s fénem. Rotocord je světovou novinkou, která byla vyvinuta a vyrobena pod značkou Valera.
Povrchová úprava TOUCH ME – inovativní technologie, díky které se fén nezahřívá a umožňuje tak velmi komfortní manipulaci s fénem.

Vlastnosti:
- výkonný profesionální fén na vlasy
- extra lehký 540g
- Performance Extra Long Life AC Motor s velmi dlouhou životností min 2000h
- Ionic Care generátor iontů
- rychlost vzduch 77m3/h
- 6 kombinací teploty a proudu vzduchu
- tlačítko studeného vzduchu
- šňůra dlouhá 3 m s rotocordem
- vlnitá struktura topného tělesa
- tepelná ochrana proti přehřátí
- součástí balení 2 úzké koncovky: 7,5 cm a 6 cm
- vyjímatelný zadní kovový filtr

Balení obsahuje:
- 2x vzduchová tryska s povrchovou úpravou Touch Me