VALERA SN4 eQ RC Swiss Nano4Ever 2200W Super Compact - profesionální fén na vlasy

VALERA SN4 eQ RC Swiss Nano4Ever 2200W Super Compact - profesionální fén na vlasy
4 041 
Dostupnost:
Skladem
6.10. u Vás
ks
Výrobce:VALERA

VALERA PROFESSIONAL SWISS NANO4EVER SUPER COMPACT

Profesionální super tichý, lehký a extra výkonný vysoušeč vlasů 2200W červené barvy s ergonomicky tvarovaným a tepelně izolovaným tělem pro dokonalý úchop a digitálním motorem pro bezchybný chod. Díky speciální konstrukci topného tělesa je možné fén držet nejen za rukojeť, ale i za tělo fénu. Flexibilní kabel se systémem Rotocord, umožňuje otáčení šňůry o 360° což zabraňuje zamotání šňůry, její poškození a usnadňuje manipulaci s fénem.

Barva: červená metalická

Technologie:
eQ-Air Total Control – Inteligentní diagnostika spolu s digitálním motorem zajišťuje perfektní chod
Color Care – barvené vlasy mají tendenci se pod horkým vzduchem vysušovat a ztrácet lesk, fény se značkou COLORCARE chrání vlasy před ztrátou barvy, lesku, vysušením a udržuje je vitální po dlouhou dobu díky třem vlastnostem – 1. tvorba negativních ionů pro hydrataci vlasů, 2. lepší vysušení při nižší teplotě hlavně díky rychlému proudění vzduchu což urychluje sušení i při nižší teplotě a 3. přesné nastavení teploty.
Ultra Silent Jet System – díky inovativnímu nasávání vzduchu do filtru je tento fén mimořádně tichý (redukce hluku 50%).
Super Air Power – mimořádně výkonný ale přitom tichý (69dB). Objem vzduchu 93m3/h (o 50% rychlejší vysušení než běřný fén.)
ULTRA LONG LIFE - speciální profesionální DIGITAL ENDURO MLDC Ultra Long Life motor s ultra dlouhou životností 10000 hodin.
Rotocord – převratná patentovaná novinka, která umožňuje otáčení šňůry o 360° což zabraňuje zamotání šňůry, její poškození a usnadňuje manipulaci s fénem. Rotocord je světovou novinkou, která byla vyvinuta a vyrobena pod značkou Valera.
Povrchová úprava TOUCH ME – inovativní technologie, díky které se fén nezahřívá a umožňuje tak velmi komfortní manipulaci s fénem.

Vlastnosti:
- extra výkonný a přitom malý a tichý profesionální fén na vlasy
- velmi lehký: 445 g
- ULTRA LONG LIFE Digital motor s extra dlouhou životností 10tis hodin
 - šňůra dlouhá 3 m s rotocordem
- vlnitá struktura topného tělesa
- 6 kombinací teploty a proudu vzduchu
- tlačítko studeného vzduchu
- součástí balení 2 úzké koncovky: 7,5 cm a 6 cm
- difuzér DSN o průměru 11cm
- vyjímatelný zadní kovový filtr

Balení obsahuje:
- Difuser
- 2x vzduchová tryska s povrchovou úpravou Touch Me
- plátěný obal