Poradna

16.04.2019
Převodní tabulka velikostí UK to EU
Převodní tabulka velikostí UK to EU

více
05.11.2014
Jak vybrat správnou velikost podprsenky
Říká se, že až 3 ze 4 žen nosí špatnou velikost podprsenky. Nezohledňují totiž, že se jejich postava v průběhu let mění. Často volí menší košíčky, než by si jejich ňadra zasluhovala a musí pak zbytečně sahat po větším obvodu. Jak tedy vybrat správnou podprsenku?

více
05.11.2014
5 tipů na vánoční dárek pro muže
Vánoční nákupy. Potěšení nebo každoroční noční můra? Co vybrat, když už „vše má“? Pánové nemají rádi zbytečnosti. Inspirujte se proto každodenními rituály mužů. Doporučované dárky ocení každý bez rozdílu věku.

více
05.11.2014
5 tipů na vánoční dárek pro ženy podle francouzských krásek
Šarm Francouzek tkví hlavně v jejich přístupu, který zní: „Entre bien dans sa peau – cítit se ve své kůži“. Přirozená elegance a sexappeal Francouzek se staly inspirací pro tipy na Vánoce pro každou ženu - partnerku, sestru, maminku či babičku. Jak si užít opravdu klidný čas vánoční? Vybírejte v předstihu! Internetový obchod Leontýna vám ušetří čas a usnadní výběr. Překvapte letos své okolí a Vánoce si vychutnejte bez zbytečných stresů.

více
25.07.2014
Jak správně vybrat pánské plavky
Potřebujete nové plavky a nevíte, jaký střih a barvu zvolit? Přečtěte si rady naší stylistky. Zjistíte také, jaké jsou nejnovější módní trendy.

více
25.07.2014
Jak správně vybrat dámské plavky
Vybíráte nové plavky a přemýšlíte, jaký střih a barva budou nejlépe lichotit vaší postavě? Poradíme vám! Naše módní poradkyně přidala i pár tipů na žhavé trendy letošní sezóny.

více
01.07.2014
Spuštěna nová verze e-shopu
Právě byla spuštěna nová verze e-shopu. Věříme že se Vám nové stránky budou líbit. Zároveň prosíme o toleranci k drobným nedostatkům, na jejich odstraňování průběžně pracujeme. Děkujeme za Vaši přízeň.

více